Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player



Εικόνα για το άρθρο Το πλήρες πρόγραμμα του β΄ γύρου στην Α1 ΕΠΣΗ

Το πλήρες πρόγραμμα του β΄ γύρου στην Α1 ΕΠΣΗ

Επιμέλεια: Grandsport.gr | 12/12/2013 - 23:45

 Στις 4 Ιανουαρίου ξεκινά ο πρώτος γύρος του πρωταθλήματος της Α1 ΕΠΣΗ με την κανονική περίοδο να ολοκληρώνεται στις 13 Απριλίου, ενώ αν χρειαστούν πλέι οφ για την ανάδειξη του πρωταθλητή θα ξεκινήσουν αμέσως μετά. Το grandsport.gr σας παρουσιάζει το πλήρες πρόγραμμα του β΄ γύρου στην Α1 ΕΠΣΗ:

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 4/1/2014
ΓΗΠ. ΛΙΝΤΟ ΩΡΑ 15.00 ΛΙΝΤΟ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ VITAMELIA 
ΓΗΠ. ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΩΡΑ 15.00 ΜΙΝΩΙΚΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ 
ΚΥΡΙΑΚΗ 5/1/2014 
ΓΗΠ. ΑΕΚ ΩΡΑ 15.00 ΑΕΚ – ΝΕΡΑ ΖΑΡΟΣ
ΓΗΠ. ΓΑΛΙΑΣ ΩΡΑ 15.00 ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΡΙΣΟΣ 
ΓΗΠ. ΘΡΑΨΑΝΟΥ ΩΡΑ 15.00 ΟΦΑ – ΚΟΡΟΙΒΟΣ 
ΓΗΠ. ΔΑΦΝΩΝ ΩΡΑ 15.00 ΔΑΦΝΕΣ – ΜΟΙΡΕΣ
ΓΗΠ. ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ ΩΡΑ 15.00 ΑΟΤ – ΡΩΜΑΝΟΣ
ΓΗΠ. ΑΛΜΥΡΟΥ ΩΡΑ 15.00 ΑΛΜΥΡΟΣ – Dp studies ΠΑΤΟΥΧΑΣ
17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 11/1/2014
ΓΗΠ. ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΩΡΑ 15.00 ΜΙΝΩΙΚΗ – ΑΛΜΥΡΟΣ
ΓΗΠ. ΜΥΡΤΙΑ ΩΡΑ 15.00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ – ΑΕΚ 
ΚΥΡΙΑΚΗ 12/1/2014
ΓΗΠ. ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ ΩΡΑ 15.00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ VITAMELIA- ΚΟΡΟΙΒΟΣ 
ΓΗΠ. ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΩΡΑ 15.00 ΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ/ΘΕΡΙΣΟΣ – ΛΙΝΤΟ 
ΓΗΠ. ΜΟΙΡΩΝ ΩΡΑ 15.00 ΜΟΙΡΕΣ – ΟΦΑ 
ΓΗΠ. ΕΛΙΑΣ ΩΡΑ 15.00 ΡΩΜΑΝΟΣ – ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ 
ΓΗΠ. ΒΙΑΝΝΟΥ  ΩΡΑ 15.00 Dp studies ΠΑΤΟΥΧΑΣ – ΔΑΦΝΕΣ 
ΓΗΠ. ΖΑΡΟΥ ΩΡΑ 15.00 ΝΕΡΑ ΖΑΡΟΣ – ΑΟΤ
18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 18/1/2014
ΓΗΠ. ΛΙΝΤΟ ΩΡΑ 15.00 ΛΙΝΤΟ – ΡΩΜΑΝΟΣ
ΓΗΠ. ΑΕΚ ΩΡΑ 15.00 ΑΕΚ – ΑΛΜΥΡΟΣ 
ΓΗΠ. ΓΑΛΙΑΣ ΩΡΑ 15.00 ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ – ΝΕΡΑ ΖΑΡΟΣ 
ΚΥΡΙΑΚΗ 19/1/2014
ΓΗΠ. ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΩΡΑ 15.00 ΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ/ΘΕΡΙΣΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ VITAMELIA
ΓΗΠ. ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ ΩΡΑ 15.00 ΚΟΡΟΙΒΟΣ – ΜΟΙΡΕΣ  
ΓΗΠ. ΘΡΑΨΑΝΟΥ ΩΡΑ 15.00 ΟΦΑ – Dp studies ΠΑΤΟΥΧΑΣ
ΓΗΠ. ΔΑΦΝΩΝ ΩΡΑ 15.00 ΔΑΦΝΕΣ – ΜΙΝΩΙΚΗ 
ΓΗΠ. ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ ΩΡΑ 15.00 ΑΟΤ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ
19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 25/1/2014
ΓΗΠ. ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΩΡΑ 15.00 ΜΙΝΩΙΚΗ – ΟΦΑ
ΓΗΠ. ΑΕΚ ΩΡΑ 15.00 ΑΕΚ – ΔΑΦΝΕΣ  
ΓΗΠ. ΕΛΙΑΣ ΩΡΑ 15.00 ΡΩΜΑΝΟΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ/ΘΕΡΙΣΟΣ 
ΚΥΡΙΑΚΗ 26/1/2014
ΓΗΠ. ΜΥΡΤΙΑΣ ΩΡΑ 15.00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ 
ΓΗΠ. ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ ΩΡΑ 15.00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ VITAMELIA – ΜΟΙΡΕΣ 
ΓΗΠ. ΒΙΑΝΝΟΥ ΩΡΑ 15.00 Dp studies ΠΑΤΟΥΧΑΣ – ΚΟΡΟΙΒΟΣ
ΓΗΠ. ΖΑΡΟΥ ΩΡΑ 15.00 ΝΕΡΑ ΖΑΡΟΣ – ΛΙΝΤΟ
ΓΗΠ. ΑΛΜΥΡΟΥ ΩΡΑ 15.00 ΑΛΜΥΡΟΣ – ΑΟΤ
20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 1/2/2014
ΓΗΠ. ΛΙΝΤΟ ΩΡΑ 15.00 ΛΙΝΤΟ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ
ΓΗΠ. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ ΩΡΑ 15.00 ΚΟΡΟΙΒΟΣ – ΜΙΝΩΙΚΗ 
ΓΗΠ. ΕΛΙΑΣ ΩΡΑ 15.00 ΡΩΜΑΝΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ VITAMELIA 
 ΚΥΡΙΑΚΗ 2/2/2014
ΓΗΠ. ΜΟΙΡΩΝ  ΩΡΑ 15.00 ΜΟΙΡΕΣ – Dp studies ΠΑΤΟΥΧΑΣ
ΓΗΠ. ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΩΡΑ 15.00 ΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ/ΘΕΡΙΣΟΣ – ΝΕΡΑ ΖΑΡΟΣ
ΓΗΠ. ΘΡΑΨΑΝΟΥ ΩΡΑ 15.00 ΟΦΑ – ΑΕΚ
ΓΗΠ. ΓΑΛΙΑΣ ΩΡΑ 15.00 ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ – ΑΛΜΥΡΟΣ
ΓΗΠ. ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ   ΩΡΑ 15.00 ΑΟΤ – ΔΑΦΝΕΣ 
21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 8/2/2014
ΓΗΠ. ΜΥΡΤΙΑΣ ΩΡΑ 15.00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ/ΘΕΡΙΣΟΣ 
ΓΗΠ. ΑΕΚ ΩΡΑ 15.00 ΑΕΚ – ΚΟΡΟΙΒΟΣ
ΓΗΠ. ΑΛΜΥΡΟΥ ΩΡΑ 15.00 ΑΛΜΥΡΟΣ – ΛΙΝΤΟ
ΚΥΡΙΑΚΗ 9/2/2014
ΓΗΠ. ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ ΩΡΑ 15.00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ VITAMELIA – Dp studies ΠΑΤΟΥΧΑΣ
ΓΗΠ. ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΩΡΑ 15.00 ΜΙΝΩΙΚΗ – ΜΟΙΡΕΣ 
ΓΗΠ. ΖΑΡΟΥ ΩΡΑ 15.00 ΝΕΡΑ ΖΑΡΟΣ – ΡΩΜΑΝΟΣ
ΓΗΠ. ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ ΩΡΑ 15.00 ΑΟΤ – ΟΦΑ
ΓΗΠ. ΔΑΦΝΩΝ ΩΡΑ 15.00 ΔΑΦΝΕΣ – ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ 
22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 15/2/2014
ΓΗΠ. ΛΙΝΤΟ ΩΡΑ 15.00 ΛΙΝΤΟ – ΔΑΦΝΕΣ 
ΓΗΠ. ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΩΡΑ 15.00 ΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ/ΘΕΡΙΣΟΣ – ΑΛΜΥΡΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 16/2/2014
ΓΗΠ. ΖΑΡΟΥ ΩΡΑ 15.00 ΝΕΡΑ ΖΑΡΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ VITAMELIA 
ΓΗΠ. ΒΙΑΝΝΟΥ ΩΡΑ 15.00 Dp studies ΠΑΤΟΥΧΑΣ – ΜΙΝΩΙΚΗ
ΓΗΠ. ΕΛΙΑΣ ΩΡΑ 15.00 ΡΩΜΑΝΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ
ΓΗΠ. ΜΟΙΡΩΝ  ΩΡΑ 15.00 ΜΟΙΡΕΣ – ΑΕΚ 
ΓΗΠ. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ ΩΡΑ 15.00 ΚΟΡΟΙΒΟΣ – ΑΟΤ 
ΓΗΠ. ΓΑΛΙΑΣ  ΩΡΑ 15.00 ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ – ΟΦΑ 
23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 22/2/2014
ΓΗΠ. ΑΛΜΥΡΟΥ ΩΡΑ 15.00 ΑΛΜΥΡΟΣ – ΡΩΜΑΝΟΣ
ΓΗΠ. ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ ΩΡΑ 15.00 ΑΟΤ – ΜΟΙΡΕΣ 
ΓΗΠ. ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ ΩΡΑ 15.00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ VITAMELIA – ΜΙΝΩΙΚΗ  
ΚΥΡΙΑΚΗ 23/2/2014
ΓΗΠ. ΜΥΡΤΙΑΣ ΩΡΑ 15.00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ – ΝΕΡΑ ΖΑΡΟΣ  
ΓΗΠ. ΑΕΚ ΩΡΑ 15.00 ΑΕΚ – Dp studies ΠΑΤΟΥΧΑΣ
ΓΗΠ. ΓΑΛΙΑΣ ΩΡΑ 15.00 ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ – ΚΟΡΟΙΒΟΣ
ΓΗΠ. ΔΑΦΝΩΝ ΩΡΑ 15.00 ΔΑΦΝΕΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ/ΘΕΡΙΣΟΣ
ΓΗΠ. ΘΡΑΨΑΝΟΥ ΩΡΑ 15.00 ΟΦΑ – ΛΙΝΤΟ
24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 1/3/2014
ΓΗΠ. ΜΥΡΤΙΑΣ ΩΡΑ 15.00  ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ VITAMELIA 
ΓΗΠ. ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΩΡΑ 15.00 ΜΙΝΩΙΚΗ – ΑΕΚ
ΓΗΠ. ΖΑΡΟΥ ΩΡΑ 15.00 ΝΕΡΑ ΖΑΡΟΣ – ΑΛΜΥΡΟΣ
ΓΗΠ. ΒΙΑΝΝΟΥ ΩΡΑ 15.00 Dp studies ΠΑΤΟΥΧΑΣ – ΑΟΤ
ΓΗΠ. ΕΛΙΑΣ ΩΡΑ 15.00 ΡΩΜΑΝΟΣ – ΔΑΦΝΕΣ
ΓΗΠ. ΜΟΙΡΩΝ ΩΡΑ 15.00 ΜΟΙΡΕΣ – ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ 
ΓΗΠ. ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΩΡΑ 15.00 ΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ/ΘΕΡΙΣΟΣ – ΟΦΑ
ΓΗΠ. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ ΩΡΑ 15.00 ΚΟΡΟΙΒΟΣ – ΛΙΝΤΟ
25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 8/3/2014
ΓΗΠ. ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ ΩΡΑ 15.00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ VITAMELIA – ΑΕΚ
ΓΗΠ. ΑΛΜΥΡΟΥ ΩΡΑ 15.00 ΑΛΜΥΡΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ  
ΚΥΡΙΑΚΗ 9/3/2014
ΓΗΠ. ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ ΩΡΑ 15.00 ΑΟΤ – ΜΙΝΩΙΚΗ
ΓΗΠ. ΔΑΦΝΩΝ ΩΡΑ 15.00 ΔΑΦΝΕΣ – ΝΕΡΑ ΖΑΡΟΣ 
ΓΗΠ. ΓΑΛΙΑΣ ΩΡΑ 15.00 ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ – Dp studies ΠΑΤΟΥΧΑΣ
ΓΗΠ. ΘΡΑΨΑΝΟΥ ΩΡΑ 15.00 ΟΦΑ -  ΡΩΜΑΝΟΣ 
ΓΗΠ. ΛΙΝΤΟ ΩΡΑ 15.00 ΛΙΝΤΟ – ΜΟΙΡΕΣ
ΓΗΠ. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ ΩΡΑ 15.00 ΚΟΡΟΙΒΟΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ/ΘΕΡΙΣΟΣ  
26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 15/3/2014
ΓΗΠ. ΜΥΡΤΙΑΣ ΩΡΑ 16.00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ – ΔΑΦΝΕΣ 
ΓΗΠ. ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΩΡΑ 16.00 ΜΙΝΩΙΚΗ – ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ 
ΓΗΠ. ΕΛΙΑΣ ΩΡΑ 16.00 ΡΩΜΑΝΟΣ – ΚΟΡΟΙΒΟΣ
ΓΗΠ. ΑΛΜΥΡΟΥ ΩΡΑ 16.00 ΑΛΜΥΡΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ VITAMELIA
ΚΥΡΙΑΚΗ 16/3/2014
ΓΗΠ. ΑΕΚ ΩΡΑ 16.00 ΑΕΚ – ΑΟΤ 
ΓΗΠ. ΖΑΡΟΥ ΩΡΑ 16.00 ΝΕΡΑ ΖΑΡΟΣ – ΟΦΑ
ΓΗΠ. ΒΙΑΝΝΟΥ ΩΡΑ 16.00 Dp studies ΠΑΤΟΥΧΑΣ – ΛΙΝΤΟ
ΓΗΠ. ΜΟΙΡΩΝ ΩΡΑ 16.00 ΜΟΙΡΕΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ/ΘΕΡΙΣΟΣ 
27η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ 23/3/2014
ΓΗΠ. ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ ΩΡΑ 16.00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ VITAMELIA – ΑΟΤ
ΓΗΠ. ΔΑΦΝΩΝ ΩΡΑ 16.00 ΔΑΦΝΕΣ – ΑΛΜΥΡΟΣ
ΓΗΠ. ΓΑΛΙΑΣ ΩΡΑ 16.00 ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ – ΑΕΚ
ΓΗΠ. ΘΡΑΨΑΝΟΥ ΩΡΑ 16.00 ΟΦΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ 
ΓΗΠ. ΛΙΝΤΟ ΩΡΑ 16.00 ΛΙΝΤΟ – ΜΙΝΩΙΚΗ
ΓΗΠ. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ ΩΡΑ 16.00 ΚΟΡΟΙΒΟΣ – ΝΕΡΑ ΖΑΡΟΣ 
ΓΗΠ. ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΩΡΑ 16.00 ΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ/ΘΕΡΙΣΟΣ – Dp studies ΠΑΤΟΥΧΑΣ
ΓΗΠ. ΜΟΙΡΩΝ ΩΡΑ 16.00 ΜΟΙΡΕΣ – ΡΩΜΑΝΟΣ 
28η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ 30/3/2014
ΓΗΠ. ΔΑΦΝΩΝ ΩΡΑ 16.00 ΔΑΦΝΕΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ VITAMELIA
ΓΗΠ. ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ ΩΡΑ 16.00 ΑΟΤ – ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ 
ΓΗΠ. ΑΛΜΥΡΟΥ ΩΡΑ 16.00 ΑΛΜΥΡΟΣ – ΟΦΑ  
ΓΗΠ. ΑΕΚ ΩΡΑ 16.00 ΑΕΚ – ΛΙΝΤΟ 
ΓΗΠ. ΜΥΡΤΙΑΣ ΩΡΑ 16.00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ – ΚΟΡΟΙΒΟΣ
ΓΗΠ. ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΩΡΑ 16.00 ΜΙΝΩΙΚΗ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ/ΘΕΡΙΣΟΣ 
ΓΗΠ. ΖΑΡΟΥ ΩΡΑ 16.00 ΝΕΡΑ ΖΑΡΟΣ – ΜΟΙΡΕΣ 
ΓΗΠ. ΒΙΑΝΝΟΥ  ΩΡΑ 16.00 Dp studies ΠΑΤΟΥΧΑΣ – ΡΩΜΑΝΟΣ
29η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ 6/4/2014
ΓΗΠ. ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ ΩΡΑ 17.00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ VITAMELIA – ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ 
ΓΗΠ. ΘΡΑΨΑΝΟΥ ΩΡΑ 17.00 ΟΦΑ – ΔΑΦΝΕΣ 
ΓΗΠ. ΛΙΝΤΟ ΩΡΑ 17.00 ΛΙΝΤΟ – ΑΟΤ
ΓΗΠ. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ ΩΡΑ 17.00 ΚΟΡΟΙΒΟΣ – ΑΛΜΥΡΟΣ 
ΓΗΠ. ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΩΡΑ 17.00 ΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ/ΘΕΡΙΣΟΣ – ΑΕΚ 
ΓΗΠ. ΜΟΙΡΩΝ ΩΡΑ 17.00 ΜΟΙΡΕΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ 
ΓΗΠ. ΕΛΙΑΣ ΩΡΑ 17.00 ΡΩΜΑΝΟΣ – ΜΙΝΩΙΚΗ
ΓΗΠ. ΒΙΑΝΝΟΥ ΩΡΑ 17.00 Dp studies ΠΑΤΟΥΧΑΣ – ΝΕΡΑ ΖΑΡΟΣ
30η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ 13/4/2014
ΓΗΠ. ΘΡΑΨΑΝΟΥ ΩΡΑ 17.00 ΟΦΑ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ VITAMELIA 
ΓΗΠ. ΓΑΛΙΑΣ ΩΡΑ 17.00 ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ – ΛΙΝΤΟ 
ΓΗΠ. ΔΑΦΝΩΝ ΩΡΑ 17.00 ΔΑΦΝΕΣ – ΚΟΡΟΙΒΟΣ
ΓΗΠ. ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ ΩΡΑ 17.00 ΑΟΤ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ/ΘΕΡΙΣΟΣ
ΓΗΠ. ΑΛΜΥΡΟΥ ΩΡΑ 17.00 ΑΛΜΥΡΟΣ – ΜΟΙΡΕΣ 
ΓΗΠ. ΑΕΚ ΩΡΑ 17.00 ΑΕΚ – ΡΩΜΑΝΟΣ 
ΓΗΠ. ΜΥΡΤΙΑΣ ΩΡΑ 17.00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ – Dp studies ΠΑΤΟΥΧΑΣ
ΓΗΠ. ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΩΡΑ 17.00 ΜΙΝΩΙΚΗ – ΝΕΡΑ ΖΑΡΟΣ  
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια

Σχολιάστε

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν κοινοποιείται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Επιτρέπονται τα εξής στοιχεία και ιδιότητες HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>