Β1 ΕΠΣΗ: Το πρόγραμμα του δευτέρου γύρου




Γνωστοποίησε το πλήρες πρόγραμμα του δευτέρου γύρου της Β1 ΕΠΣΗ, η διοργανώτρια αρχή.

Αναλυτικά η ανακοίνωση:

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα των αγώνων και σας υπενθυμίζουμε ότι το γηπεδούχο σωματείο υποχρεούται στην φροντίδα για την παρουσία  γιατρού στο Γήπεδο και στην προετοιμασία του αγώνα σύμφωνα με τον ΚΑΠ.

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 14/01/2017

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓΙΩΝ ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ           ΩΡΑ 15.00      ΒΟΝΗ – ΜΟΧΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΛΙΑΣ                                    ΩΡΑ 15.00      ΓΟΥΒΕΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        Γ.ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ     ΩΡΑ 15.00      ΧΑΡΑΥΓΗ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 15/01/2017

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΡΓΟΤΕΛΗ               ΩΡΑ 11.00      ΠΟΡΟΣ – ΕΡΜΗΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΡΓΟΤΕΛΗ               ΩΡΑ 15.00      ΕΘΝΙΚΟΣ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΝΩΠΟΛΗΣ             ΩΡΑ 15.00      ΔΙΑΓΟΡΑΣ – ΓΑΡΙΠΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΛΠΙΔΩΝ                  ΩΡΑ 15.00      ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ – ΚΑΝΑΡΙΑ

 

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 21/01/2017

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓΙΩΝ ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ           ΩΡΑ 15.00      ΒΟΝΗ – ΧΑΡΑΥΓΗ

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΟΧΟΥ                     ΩΡΑ 15.00      ΜΟΧΟΣ – ΠΟΡΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 22/01/2017

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΡΓΟΤΕΛΗ               ΩΡΑ 11.00      ΚΑΝΑΡΙΑ – ΓΟΥΒΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΡΟΥΣΟΧΩΡΙΩΝ       ΩΡΑ 15.00      ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΓΑΡΙΠΑΣ                   ΩΡΑ 15.00      ΓΑΡΙΠΑ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΟΑ                           ΩΡΑ 15.00      ΕΡΜΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΥΡΤΙΑΣ                  ΩΡΑ 15.00      ΤΡΙΤΩΝΙΑ – ΠΗΓΑΣΟΣ

 

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 28/01/2017

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΛΙΑΣ                                    ΩΡΑ 15.00      ΓΟΥΒΕΣ – ΓΑΡΙΠΑ

ΓΗΠΕΔΟ        Γ.ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ     ΩΡΑ 15.00      ΧΑΡΑΥΓΗ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓΙΩΝ ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ           ΩΡΑ 15.00      ΠΗΓΑΣΟΣ – ΕΡΜΗΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΡΓΟΤΕΛΗ               ΩΡΑ 15.00      ΕΘΝΙΚΟΣ – ΜΟΧΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 29/01/2017

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΡΓΟΤΕΛΗ               ΩΡΑ 11.00      ΠΟΡΟΣ – ΒΟΝΗ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΛΠΙΔΩΝ                  ΩΡΑ 15.00      ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΥΡΤΙΑΣ                  ΩΡΑ 15.00      ΤΡΙΤΩΝΙΑ – ΚΑΝΑΡΙΑ

 

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 04/02/2017

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓΙΩΝ ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ           ΩΡΑ 15.15      ΒΟΝΗ – ΕΘΝΙΚΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΟΧΟΥ                     ΩΡΑ 15.15      ΜΟΧΟΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΟΑ                           ΩΡΑ 15.15      ΕΡΜΗΣ – ΚΑΝΑΡΙΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 05/02/2017

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΡΓΟΤΕΛΗ               ΩΡΑ 11.00      ΠΟΡΟΣ – ΧΑΡΑΥΓΗ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΝΩΠΟΛΗΣ             ΩΡΑ 15.15      ΔΙΑΓΟΡΑΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΡΟΥΣΟΧΩΡΙΩΝ       ΩΡΑ 15.15      ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ – ΓΟΥΒΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΓΑΡΙΠΑΣ                   ΩΡΑ 15.15      ΓΑΡΙΠΑ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ

 

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 11/02/2017

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΛΙΑΣ                                    ΩΡΑ 15.30      ΓΟΥΒΕΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓΙΩΝ ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ           ΩΡΑ 15.30      ΠΗΓΑΣΟΣ – ΒΟΝΗ

ΓΗΠΕΔΟ        Γ.ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ     ΩΡΑ 15.30      ΧΑΡΑΥΓΗ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΡΓΟΤΕΛΗ               ΩΡΑ 15.30      ΚΑΝΑΡΙΑ – ΜΟΧΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 12/02/2017

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΡΓΟΤΕΛΗ               ΩΡΑ 15.30      ΕΘΝΙΚΟΣ – ΠΟΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΥΡΤΙΑΣ                  ΩΡΑ 15.30      ΤΡΙΤΩΝΙΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΟΑ                           ΩΡΑ 15.30      ΕΡΜΗΣ – ΓΑΡΙΠΑ

 

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 18/02/2017

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΟΧΟΥ                     ΩΡΑ 15.30      ΜΟΧΟΣ – ΓΑΡΙΠΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓΙΩΝ ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ           ΩΡΑ 15.30      ΒΟΝΗ – ΚΑΝΑΡΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΝΩΠΟΛΗΣ             ΩΡΑ 15.30      ΔΙΑΓΟΡΑΣ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 19/02/2017

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΡΓΟΤΕΛΗ               ΩΡΑ 10.30      ΕΘΝΙΚΟΣ – ΧΑΡΑΥΓΗ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΛΠΙΔΩΝ                  ΩΡΑ 11.00      ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ – ΓΟΥΒΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΡΓΟΤΕΛΗ               ΩΡΑ 12.30      ΠΟΡΟΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΡΟΥΣΟΧΩΡΙΩΝ       ΩΡΑ 15.30      ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ – ΕΡΜΗΣ

 

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 04/03/2017

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΟΧΟΥ                     ΩΡΑ 16.00      ΜΟΧΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΟΑ                           ΩΡΑ 16.00      ΕΡΜΗΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓΙΩΝ ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ           ΩΡΑ 16.00      ΠΗΓΑΣΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 05/03/2017

ΓΗΠΕΔΟ        Γ.ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ     ΩΡΑ 11.00      ΧΑΡΑΥΓΗ – ΓΟΥΒΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΡΓΟΤΕΛΗ               ΩΡΑ 11.00      ΚΑΝΑΡΙΑ – ΠΟΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΥΡΤΙΑΣ                  ΩΡΑ 16.00      ΤΡΙΤΩΝΙΑ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΓΑΡΙΠΑΣ                   ΩΡΑ 16.00      ΓΑΡΙΠΑ – ΒΟΝΗ

 

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 11/03/2017

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΛΙΑΣ                                    ΩΡΑ 16.00      ΓΟΥΒΕΣ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓΙΩΝ ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ           ΩΡΑ 16.00      ΠΗΓΑΣΟΣ – ΧΑΡΑΥΓΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 12/03/2017

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΡΓΟΤΕΛΗ               ΩΡΑ 11.00      ΕΘΝΙΚΟΣ – ΚΑΝΑΡΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΛΠΙΔΩΝ                  ΩΡΑ 11.00      ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ – ΕΡΜΗΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΡΓΟΤΕΛΗ               ΩΡΑ 16.00      ΠΟΡΟΣ – ΓΑΡΙΠΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΝΩΠΟΛΗΣ             ΩΡΑ 16.00      ΔΙΑΓΟΡΑΣ – ΜΟΧΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΡΟΥΣΟΧΩΡΙΩΝ       ΩΡΑ 16.00      ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ – ΒΟΝΗ

 

23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 18/03/2017

ΓΗΠΕΔΟ        Γ.ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ     ΩΡΑ 16.00      ΧΑΡΑΥΓΗ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΟΑ                           ΩΡΑ 16.00      ΕΡΜΗΣ – ΓΟΥΒΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΡΓΟΤΕΛΗ               ΩΡΑ 16.00      ΚΑΝΑΡΙΑ – ΠΗΓΑΣΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΓΑΡΙΠΑΣ                   ΩΡΑ 16.00      ΓΑΡΙΠΑ – ΕΘΝΙΚΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΟΧΟΥ                     ΩΡΑ 16.00      ΜΟΧΟΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΡΟΥΣΟΧΩΡΙΩΝ       ΩΡΑ 16.00      ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ – ΠΟΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓΙΩΝ ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ           ΩΡΑ 16.00      ΒΟΝΗ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ

 

24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 25/03/2017

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΡΓΟΤΕΛΗ               ΩΡΑ 16.30      ΕΘΝΙΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΡΓΟΤΕΛΗ               ΩΡΑ 16.30      ΚΑΝΑΡΙΑ – ΧΑΡΑΥΓΗ

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΥΡΤΙΑΣ                  ΩΡΑ 16.30      ΤΡΙΤΩΝΙΑ – ΕΡΜΗΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓΙΩΝ ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ           ΩΡΑ 16.30      ΠΗΓΑΣΟΣ – ΓΑΡΙΠΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΛΙΑΣ                                    ΩΡΑ 16.30      ΓΟΥΒΕΣ – ΜΟΧΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΛΠΙΔΩΝ                  ΩΡΑ 16.30      ΠΟΣΕΙΔΩΝΣ – ΒΟΝΗ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΝΩΠΟΛΗΣ             ΩΡΑ 16.30      ΔΙΑΓΟΡΑΣ – ΠΟΡΟΣ

 

25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 01/04/2017

ΓΗΠΕΔΟ        Γ.ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ     ΩΡΑ 16.30      ΧΑΡΑΥΓΗ – ΕΡΜΗΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΓΑΡΙΠΑΣ                   ΩΡΑ 16.30      ΓΑΡΙΠΑ – ΚΑΝΑΡΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΟΧΟΥ                     ΩΡΑ 16.30      ΜΟΧΟΣ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΡΟΥΣΟΧΩΡΙΩΝ       ΩΡΑ 16.30      ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ – ΠΗΓΑΣΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓΙΩΝ ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ           ΩΡΑ 16.30      ΒΟΝΗ – ΓΟΥΒΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΝΩΠΟΛΗΣ             ΩΡΑ 16.30      ΔΙΑΓΟΡΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΡΓΟΤΕΛΗ               ΩΡΑ 16.30      ΠΟΡΟΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ

 

26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 08/04/2017

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΡΓΟΤΕΛΗ               ΩΡΑ 16.30      ΚΑΝΑΡΙΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΛΠΙΔΩΝ                  ΩΡΑ 16.30      ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΓΑΡΙΠΑΣ                   ΩΡΑ 16.30      ΓΑΡΙΠΑ – ΧΑΡΑΥΓΗ

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΟΑ                           ΩΡΑ 16.30      ΕΡΜΗΣ – ΜΟΧΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΥΡΤΙΑΣ                  ΩΡΑ 16.30      ΤΡΙΤΩΝΙΑ – ΒΟΝΗ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓΙΩΝ ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ           ΩΡΑ 16.30      ΠΗΓΑΣΟΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΛΙΑΣ                                    ΩΡΑ 16.30      ΓΟΥΒΕΣ – ΠΟΡΟΣ

 

ΜΕΤΑ ΤΙΜΗΣ ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ

ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ




Κατηγορίες: Β1 ΕΠΣΗ