Β2 ΕΠΣΗ: Το πρόγραμμα του δεύτερου γύρου




Γνωστό από τη διοργανώτρια αρχή έγινε το πρόγραμμα του δεύτερου γύρου στο πρωτάθλημα της Β2 ΕΠΣΗ. 

Αναλυτικά η ανακοίνωση:

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα των αγώνων  και σας  υπενθυμίζουμε ότι το γηπεδούχο σωματείο υποχρεούται στην φροντίδα για την παρουσία  γιατρού στο Γήπεδο και στην προετοιμασία του αγώνα σύμφωνα με τον ΚΑΠ.

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 14/01/2017

ΓΗΠΕΔΟ        ΒΑΚ                            ΩΡΑ 15.00      ΟΦΗ ‘94 – ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ  ΩΡΑ 15.00      ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΪΚΗΣ – ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΛΜΥΡΟΥ                ΩΡΑ 15.00      ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ.ΠΡ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΓΟΗ                         ΩΡΑ 15.00      ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒ. – ΚΑΜΗΛΑΡΙ

ΚΥΡΙΑΚΗ 15/01/2017

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΟΜΠΙΑΣ                 ΩΡΑ 15.00      ΚΟΡΑΚΑΣ – ΠΑΛΙΑΝΗ 2008

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΗΜΙΟΥ                 ΩΡΑ 15.00      ΑΣΗΜΙ – ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΟΑ                           ΩΡΑ 18.00      ΔΙΑΣ – ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ

 

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 21/01/2017

ΓΗΠΕΔΟ        ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ              ΩΡΑ 15.00      ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ – ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ        ΒΟΡΡΩΝ                    ΩΡΑ 15.00      ΚΑΜΗΛΑΡΙ – ΚΟΡΑΚΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΓΟΗ                         ΩΡΑ 15.00      ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒ. – ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΠΙΣ                         ΩΡΑ 15.00      ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 – ΟΦΗ 94

ΚΥΡΙΑΚΗ 22/01/2017

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΓΟΗ                         ΩΡΑ 11.00      ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ.ΠΡ – ΔΙΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΔΑΦΝΩΝ                    ΩΡΑ 15.00      ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑΣ – ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΪΚΗΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ    ΩΡΑ 15.00      ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ – ΑΣΗΜΙ

 

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 28/01/2017

ΓΗΠΕΔΟ        ΒΑΚ                            ΩΡΑ 15.00      ΟΦΗ 94 – ΚΑΜΗΛΑΡΙ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΛΜΥΡΟΥ                ΩΡΑ 15.00      ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΔΙΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ              ΩΡΑ 15.00      ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ – ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΓΟΗ                         ΩΡΑ 15.00      ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΩΝ – ΠΑΛΙΑΝΗ 2008

ΚΥΡΙΑΚΗ 29/01/2017

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΟΜΠΙΑΣ                 ΩΡΑ 15.00      ΚΟΡΑΚΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒ.

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΗΜΙΟΥ                 ΩΡΑ 15.00      ΑΣΗΜΙ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ.ΠΡ

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ  ΩΡΑ 15.00      ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΪΚΗΣ – ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ

 

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 04/02/2017

ΓΗΠΕΔΟ        ΒΟΡΡΩΝ                    ΩΡΑ 15.15      ΚΑΜΗΛΑΡΙ – ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΓΟΗ                         ΩΡΑ 15.15      ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒ. – ΟΦΗ 94

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΟΜΠΙΑΣ                 ΩΡΑ 15.15      ΚΟΡΑΚΑΣ – ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 05/02/2017

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΓΟΗ                         ΩΡΑ 11.00      ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ.ΠΡ – ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΪΚΗΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΟΑ                           ΩΡΑ 15.15      ΔΙΑΣ – ΑΣΗΜΙ

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ    ΩΡΑ 15.15      ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ – ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΠΙΣ                        ΩΡΑ 15.15      ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 – ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑΣ

 

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 11/02/2017

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΛΜΥΡΟΥ                ΩΡΑ 15.30      ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΑΣΗΜΙ

ΓΗΠΕΔΟ        ΒΑΚ                            ΩΡΑ 15.30      ΟΦΗ 94 – ΚΟΡΑΚΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ    ΩΡΑ 15.30      ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΪΚΗΣ – ΔΙΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ              ΩΡΑ 15.30      ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ.ΠΡ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΓΟΗ                         ΩΡΑ 15.30      ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒ.

ΚΥΡΙΑΚΗ 12/02/2017

ΓΗΠΕΔΟ        ΔΑΦΝΩΝ                    ΩΡΑ 15.30      ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑΣ – ΚΑΜΗΛΑΡΙ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΠΙΣ                          ΩΡΑ 15.30      ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 – ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ

 

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 18/02/2017

ΓΗΠΕΔΟ        ΒΑΚ                            ΩΡΑ 15.30      ΟΦΗ 94 – ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΓΟΗ                         ΩΡΑ 15.30      ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ.ΠΡ – ΠΑΛΙΑΝΗ 2008

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΟΑ                           ΩΡΑ 15.30      ΔΙΑΣ – ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 19/02/2017

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΓΟΗ                         ΩΡΑ 11.00      ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒ. – ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΗΜΙΟΥ                 ΩΡΑ 15.30      ΑΣΗΜΙ – ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΪΚΗΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΟΜΠΙΑΣ                 ΩΡΑ 15.30      ΚΟΡΑΚΑΣ – ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ        ΒΟΡΡΩΝ                    ΩΡΑ 15.30      ΚΑΜΗΛΑΡΙ – ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ
21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 04/03/2017

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΛΜΥΡΟΥ                ΩΡΑ 16.00      ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΪΚΗΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΓΟΗ                         ΩΡΑ 16.00      ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΩΝ – ΟΦΗ 94

ΓΗΠΕΔΟ        ΔΑΦΝΩΝ                    ΩΡΑ 16.00      ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑΣ – ΚΟΡΑΚΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 05/03/3017

ΓΗΠΕΔΟ        ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ              ΩΡΑ 16.00      ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ – ΑΣΗΜΙ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΠΙΣ                        ΩΡΑ 16.00      ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 – ΔΙΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ    ΩΡΑ 16.00      ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒ.

ΓΗΠΕΔΟ        ΒΟΡΡΩΝ                   ΩΡΑ 16.00      ΚΑΜΗΛΑΡΙ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ.ΠΡ

 

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 11/03/2017

ΓΗΠΕΔΟ        ΒΑΚ                            ΩΡΑ 16.00      ΟΦΗ 94 – ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΓΟΗ                         ΩΡΑ 16.00      ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΩΝ – ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ  ΩΡΑ 16.00      ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΪΚΗΣ – ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΟΑ                           ΩΡΑ 16.00      ΔΙΑΣ – ΚΑΜΗΛΑΡΙ

ΚΥΡΙΑΚΗ 12/03/2017

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΓΟΗ                         ΩΡΑ 11.00      ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ.ΠΡ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒ.

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΗΜΙΟΥ                 ΩΡΑ 16.00      ΑΣΗΜΙ – ΠΑΛΙΑΝΗ 2008

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΟΜΠΙΑΣ                 ΩΡΑ 16.00      ΚΟΡΑΚΑΣ – ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ

 

23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 18/3/2017

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΛΜΥΡΟΥ                ΩΡΑ 16.00      ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΔΑΦΝΩΝ                  ΩΡΑ 16.00      ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑΣ – ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΠΙΣ                         ΩΡΑ 16.00      ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 – ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΪΚΗΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ    ΩΡΑ 16.00      ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ – ΟΦΗ 94

ΓΗΠΕΔΟ        ΒΟΡΡΩΝ                    ΩΡΑ 16.00      ΚΑΜΗΛΑΡΙ – ΑΣΗΜΙ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΓΟΗ                         ΩΡΑ 16.00      ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ.ΠΡ – ΚΟΡΑΚΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΓΟΗ                         ΩΡΑ 16.00      ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒ. – ΔΙΑΣ

 

24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 25/03/2017

ΓΗΠΕΔΟ        ΔΑΦΝΩΝ                   ΩΡΑ 16.30      ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑΣ – ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ        ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ              ΩΡΑ 16.30      ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ – ΠΑΛΙΑΝΗ 2008

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΓΟΗ                         ΩΡΑ 16.30      ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΩΝ – ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ  ΩΡΑ 16.30      ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΪΚΗΣ – ΚΑΜΗΛΑΡΙ

ΓΗΠΕΔΟ        ΒΑΚ                            ΩΡΑ 16.30      ΟΦΗ 94 – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ.ΠΡ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΗΜΙΟΥ                 ΩΡΑ 16.30      ΑΣΗΜΙ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒ.

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΟΑ                           ΩΡΑ 16.30      ΔΙΑΣ – ΚΟΡΑΚΑΣ

 

25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 02/04/2017

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΛΜΥΡΟΥ                ΩΡΑ 16.30      ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΠΑΛΙΑΝΗ 2008

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ    ΩΡΑ 16.30      ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ – ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΒΟΡΡΩΝ                    ΩΡΑ 16.30      ΚΑΜΗΛΑΡΙ – ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΓΟΗ                         ΩΡΑ 16.30      ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ.ΠΡ – ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΓΟΗ                         ΩΡΑ 16.30      ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒ. – ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΪΚΗΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΟΑ                           ΩΡΑ 16.30      ΔΙΑΣ – ΟΦΗ 94

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΟΜΠΙΑΣ                 ΩΡΑ 16.30      ΚΟΡΑΚΑΣ – ΑΣΗΜΙ

 

26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 09/04/2017

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ    ΩΡΑ 16.30      ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ – ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΠΙΣ                        ΩΡΑ 16.30      ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 – ΚΑΜΗΛΑΡΙ

ΓΗΠΕΔΟ        ΔΑΦΝΩΝ                  ΩΡΑ 16.30      ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ.ΠΡ

ΓΗΠΕΔΟ        ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ              ΩΡΑ 16.30      ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒ.

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΓΟΗ                         ΩΡΑ 16.30      ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΩΝ – ΔΙΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ  ΩΡΑ 16.30      ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΪΚΗΣ – ΚΟΡΑΚΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΗΜΙΟΥ                 ΩΡΑ 16.30      ΑΣΗΜΙ – ΟΦΗ 94

 

ΜΕΤΑ ΤΙΜΗΣ ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ

ΜΑΝΟΛΗΣ ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ




Κατηγορίες: Β2 EΠΣΗ