ΕΠΣΗ: Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου (18-19/3)




Ορίστηκαν από την Ένωση Ηρακλείου οι διαιτητές που θα σφυρίξουν στα παιχνίδια του ερχόμενου Σαββατοκύριακου 18 και 19 Μαρτίου στα γήπεδα της ΕΠΣΗ.

Αγώνας

Γήπεδο

Διαιτητής

Α’Διαιτητής

Β’ Διαιτητής

Α1 ΕΠΣΗ – 30η αγωνιστική

Κυριακή 19 Μαρτίου 2017 (16:00)

ΡΟΥΒΑΣ – ΗΡΟΔΟΤΟΣ 0 – 3 α.α. 
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 0 – 3 α.α.
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΠΑΝΟΜ ΘΡΑΨΑΝΟΥ Γαρεφαλάκης Μ. Κ. Μερκουλίδης Ν. Χναράκης Δ.
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – ΜΟΙΡΕΣ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Βισκαδούρος Μ. Μαυρουδής Δ. Τσαμπουράκης Γ.
Ε.Γ.Ο.Η – ΦΑΙΣΤΟΣ ΕΓΟΗ Ζαχαριουδάκης Γ. Παπαδακάκης Γ. Σφακιανάκης Μ. Μ
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ – Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ Μαυραντωνάκης Ι. Γιαλαμάς Ν. Σταυρακάκη Μ.
ΜΙΝΩΙΚΗ – ΡΩΜΑΝΟΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ Παπαδάκης Φ. Γαρεφαλάκης Ε. Συναδινάκης Κ.
ΖΑΡΟΣ – ΑΛΜΥΡΟΣ ΖΑΡΟΥ Κουράκης Ι. Παπαδάκης Μ. Πλαίτης Γ
ΓΙΟΥΧΤΑΣ – Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΑΡΧΑΝΩΝ Σφακιανάκης Δ. Σταυρακάκη Ν. Τουρλουκάκη Χ.
ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ – ΓΟΡΤΥΣ ΓΑΛΙΑΣ Φερετζάκης Ν. Δασκαλάκης Α. Βιτσαξάκης Α.

Α2 ΕΠΣΗ – 25η αγωνιστική

Σάββατο 18 Μαρτίου 2017 (16:00)

ΑΣΙΤΕΣ FC – ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ 0 – 3 α.α.
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ – ΑΝΑΛΗΨΗ 3 – 0 α.α.
ΡΑΥΚΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ Φερετζάκης Ν. Λεονταράκης Θ Αδαμάκης Ζ. Θ
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΔΩΡΙΕΑΣ ΚΑΛΕΣΩΝ Πατεμτζής Γ. Δασκαλάκης Ι. Γαρεφαλάκης Ε.

Κυριακή 19 Μαρτίου 2017 (16:00)

ΛΙΝΤΟ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΔΑΦΝΩΝ Κουναλάκης Γ. Ξυπάκης Γ. Θέμελη Π.
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ – ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ Ζερβάκης Ε. Γ. Χαραλαμπάκης Ε. Καμπιτάκης Κ.
ΤΥΛΙΣΟΣ – Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΤΥΛΙΣΟΥ Σπινάκης Ν. Τζανακάκης Ε. Καούρας Γ.
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΔΑΜΑΣΤΑ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Σφακιανάκης Ε. Μ. Μάτσας Κ. Σιγανού Γ.

Β1 ΕΠΣΗ – 23η αγωνιστική

Σάββατο 19 Μαρτίου 2017 (16:00)

ΒΟΝΗ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ Μαυρουδής Δ. Κασαπάκης Α. Βιτσαξάκης Α.
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ – ΠΟΡΟΣ ΡΟΥΣΣΟΧΩΡΙΩΝ Χαραλαμπάκης Ε. Δασκαλάκης Α. Δρακουλάκης Κ.
ΜΟΧΟΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΟΧΟΥ Χριστουλάκης Ε. Ψαρράς Κ. Γενετζάκης Ε.
ΓΑΡΙΠΑ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΑΡΙΠΑΣ Αδαμάκης Α. Θ. Κουρπάς Ν Κατσογιάννης Η
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ – ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ ΠΟΑ Κώστας Κ. Καρατζάς Γ Μπαλίδης Α.
ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Σταυρακάκη Μ. Περτσελάκης Γ. Στέφα Ά.
ΧΑΡΑΥΓΗ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Σπινάκης Ν. Στεφανίδης Σ. Ζαφείρης Α.

Β2 ΕΠΣΗ – 22η αγωνιστική

Σάββατο 19 Μαρτίου 2017 (16:00)

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ – ΔΙΑΣ ΕΓΟΗ Κυριακίδης Ρ. Παπαδάκης Φ. Καζόγλου Χ.
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ.ΠΡ. – ΚΟΡΑΚΑΣ ΤΥΛΙΣΟΥ Τοπαλιδης Π. Βισκαδούρος Μ. Μπλαβάκης Ε.
ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥ – ΑΣΗΜΙ ΒΟΡΡΩΝ Ρεμιδιανάκης Δ. Δρακάκης Α. Μαντσε Ν.
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ – Ο.Φ.Η. 94 ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ Πολυχρονάκης Ι. Κρασαγάκης Χ. Νεραντζάκης Ν.
ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 – ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ ΑΣΠΙΣ – ΠΑΛΙΑΝΗΣ Συναδινάκης Κ. Καούρας Γ. Σταυράκης Γ.
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ ΔΑΦΝΩΝ Τζανακάκης Ε. Κασαπάκης Κ. Φανουράκη Μ.
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ ΑΛΜΥΡΟΥ Παπαδοσπυριδάκης Ε. , Ζερβάκης Ε. Γ. Σαμιωτάκης Ε

Γ ΕΠΣΗ – 22η αγωνιστική

Κυριακή 19 Μαρτίου 2017 (11:00)

Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΠΟΤΑΜΙΕΣ ΑΕΚ Μπαλίδης Α. Πατεμτζής Γ. Ζαφείρης Α.
ΘΕΡΙΣΟΣ 1978 – ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΣ ΗΡΑΚΛΕ ΕΓΟΗ Σταυρακάκη Ν. Αδαμάκης Α. Θ. Φανουράκη Μ
ΓΩΝΙΕΣ – ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΛΕΣΩΝ Καρατζάς Γ. Σφακιανάκης Μ. Μ. Βοριζανάκης Σ.
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΑΟ – ΡΟΚΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Χναράκης Δ. Μερκουλίδης Ν. Πειρασμάκης Γ.

Κυριακή 19 Μαρτίου 2017 (16:00)

ΠΑΤΟΥΧΑΣ – ΚΟΥΝΑΒΟΙ ΒΙΑΝΝΟΥ Σαμιωτάκης Ε. Δασκαλάκης Ι. Σταυράκης Γ.
ΙΝΙ – ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ ΓΑΡΙΠΑΣ Αδαμάκης Ζ. Θ. Μαστορίδης Δ. Σαβουιδάκης Σ.
ΧΕΙΜΑΡΟΣ – ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ ΑΓ. ΔΕΚΑ Περτσελάκης Γ. Καζόγλου Χ. Στέφα Ά.



Κατηγορίες: Α1 ΕΠΣH,Α2 ΕΠΣΗ,Β1 ΕΠΣΗ,Β2 EΠΣΗ,Γ ΕΠΣΗ,ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ,ΕΠΣΗ - ΕΠΟ