ΕΠΣΗ: Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου (22-23/04)




Ορίστηκαν από την Ένωση Ηρακλείου οι διαιτητές που θα σφυρίξουν στα παιχνίδια του ερχόμενου Σαββατοκύριακου 22 και 23 Απριλίου στα γήπεδα της ΕΠΣΗ.

Αναλυτικά ο πίνακας με το πρόγραμμα και τους ορισμούς:

Αγώνας Γήπεδο Διαιτητής Α’ βοηθός Β’ βοηθός

Α1 ΕΠΣΗ – 35η αγωνιστική

Κυριακή 23 Απριλίου 2017 (17:00)

ΡΩΜΑΝΟΣ – ΠΑΝΟΜ ΕΛΙΑΣ Τζανακάκης Ε. Τουρλουκάκη Χ. Σαμιωτάκης Ε.
ΑΛΜΥΡΟΣ – Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ ΑΛΜΥΡΟΥ Κώστας Χ. Αδαμάκης Ζ. Θ. Θέμελη Π.
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΦΑΙΣΤΟΣ ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ Μουρτζάκης Ι. Νικολακάκης Γαρεφαλάκης Κων. Μ.
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ – ΜΟΙΡΕΣ ΘΡΑΨΑΝΟΥ Μαυραντωνάκης Ι. Δασκαλάκης Ι. Ξυπάκης Γ.
ΓΙΟΥΧΤΑΣ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ ΑΡΧΑΝΩΝ Σπινάκης Ν. Μερκουλίδης Ν. Σιγανού Γ.
ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ ΓΑΛΙΑΣ Κασαπάκης Κ. Δασκαλάκης Α. Ελευθεράκης Σ.
ΖΑΡΟΣ – Ε.Γ.Ο.Η ΖΑΡΟΥ Παπαδάκης Φ. Παπαδακάκης Γ. Μαστορίδης Δ.
ΜΙΝΩΙΚΗ – Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ Σταυρακάκη Ν. Γαρεφαλάκης Ε. Μάτσας Δ.
ΓΟΡΤΥΣ – ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΓ. ΔΕΚΑ Ζερβάκης Ε. Γ. Παπαδάκης Μ. Παπαδοσπυριδάκης Ε.

Α2 ΕΠΣΗ – 29η αγωνιστική

Σάββατο 22 Απριλίου 2017 (17:00)

ΕΛΠΙΔΕΣ – ΑΝΑΛΗΨΗ 3 – 0 α.α.
ΑΣΙΤΕΣ FC – ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ 0 – 3 α.α.
ΡΑΥΚΟΣ – ΛΙΝΤΟ ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ Βισκαδούρος Μ. Σταυρακάκη Μ. Παρτσελάκης Γ.
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ ΚΑΛΕΣΩΝ Μανδαλενάκης Ε. Κυριακίδης Ρ. Τοπαλίδης Π.
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΤΥΛΙΣΟΣ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ Φερετζάκης Ν. Τουρλουκάκη Χ. Βισκαδούρος Α.
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. ΕΡΓΟΤΕΛΗ Χαραλαμπάκης Ε. Ξυπάκης Γ. Σαρόγλου Ε.
ΔΑΜΑΣΤΑ – ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΔΑΜΑΣΤΑΣ Κουναλάκης Γ. Ρεμιδιανάκης Δ. Πλαίτης Γ.
ΔΩΡΙΕΑΣ – Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ Φουκάκης Γ. Σφακιανάκης Ε. Μ. Τσαμπουράκης Γ.

Γ ΕΠΣΗ – 26η αγωνιστική

Σάββατο 22 Απριλίου 2017 (17:00)

ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ – ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ ΑΛΜΥΡΟΥ Ελευθεράκης Σ. Βλαχάκης Ε. Δρακωνάκης Ε.
ΠΟΤΑΜΙΕΣ – ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ – Ν.ΑΣΤΕΡΑ Μ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ Δρακουλάκης Κ. Παπαδοσπυριδάκης Ε. Γενετζάκης Ε.
ΘΕΡΙΣΟΣ 1978 – ΧΕΙΜΑΡΟΣ ΕΓΟΗ Μπαλίδης Α. Σιγανού Γ. Σταυράκης Γ.

Κυριακή 23 Απριλίου 2017 (17:00)

ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΚΟΥΝΑΒΟΙ ΚΑΛΕΣΩΝ Καρατζάς Γ. Ζαφείρης Α. Δρακάκης Α.
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΣ ΗΡΑΚΛΕ – ΡΟΚΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Κυριακίδης Ρ. Σαβουϊδάκης Σ. Φανουράκη Μ.
Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΑΟ ΑΕΚ Μπλαβάκης Ε. Σταυρακάκη Μ. Στέφα Α.
ΙΝΙ – ΓΩΝΙΕΣ ΓΑΡΙΠΑΣ Χναράκης Δ. Ρεμιδιανάκης Δ. Σπαθαράκης Γ.



Κατηγορίες: Α1 ΕΠΣH,Α2 ΕΠΣΗ,Γ ΕΠΣΗ,ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ