Α2 ΕΠΣΗ: Το πρόγραμμα του πρώτου γύρου




Έγινε γνωστό από την Επιτροπή Πρωταθλήματος της ΕΠΣ Ηρακλείου, το πλήρες πρόγραμμα του πρώτου γύρου και πιο συγκεκριμένα έως και την 15η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Α2 ΕΠΣΗ.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 30/09/2017

ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΩΡΑ 16:00 ΠΟΡΟΣ – ΔΙΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΕΓΟΗ ΩΡΑ 16:00 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΡΑΥΚΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΩΡΑ 16:00 ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ

 ΚΥΡΙΑΚΗ 01/10/2017

ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ ΩΡΑ 16:00 ΔΩΡΙΕΑΣ – ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ ΩΡΑ 16:00 ΟΦΑ – ΑΟΚ
ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΡΤΙΑΣ ΩΡΑ 16:00 ΤΡΙΤΩΝΙΑ – ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΗΜΙΟΥ ΩΡΑ 16:00 ΑΣΗΜΙ – ΡΟΥΒΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΕΓΟΗ ΩΡΑ 16:00 ΕΓΟΗ – ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 07/10/2017

ΓΗΠΕΔΟ ΕΓΟΗ ΩΡΑ 16:00 ΑΟΚ – ΑΣΗΜΙ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΜΥΡΩΝΑ ΩΡΑ 16:00 ΡΑΥΚΟΣ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ

 ΚΥΡΙΑΚΗ 08/10/2017

ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΩΡΑ 16:00 ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΟΦΑ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ ΩΡΑ 16:00 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΔΩΡΙΕΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΩΡΑ 16:00 ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ – ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
ΓΗΠΕΔΟ ΓΕΡΓΕΡΗΣ ΩΡΑ 16:00 ΡΟΥΒΑΣ – ΕΓΟΗ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΩΝ ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ ΩΡΑ 16:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ – ΔΙΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΓΑΛΙΑΣ ΩΡΑ 16:00 ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ – ΠΟΡΟΣ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 14/10/2017

ΓΗΠΕΔΟ ΕΓΟΗ ΩΡΑ 15:30 ΕΓΟΗ – ΑΟΚ
ΓΗΠΕΔΟ ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΩΡΑ 15:30 ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ – ΡΑΥΚΟΣ

 ΚΥΡΙΑΚΗ 15/10/2017

ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΩΡΑ 15:30 ΠΟΡΟΣ – ΡΟΥΒΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ ΩΡΑ 15:30 ΔΩΡΙΕΑΣ – ΟΦΑ
ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΡΤΙΑΣ ΩΡΑ 15:30 ΤΡΙΤΩΝΙΑ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΗΜΙΟΥ ΩΡΑ 15:30 ΑΣΗΜΙ – ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ
ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΩΡΑ 15:30 ΔΙΑΣ – ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΩΝ ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ ΩΡΑ 15:30 ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ – ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 21/10/2017

ΓΗΠΕΔΟ ΕΓΟΗ ΩΡΑ 15:30 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΩΡΑ 15:30 ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΕΓΟΗ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΜΥΡΩΝΑ ΩΡΑ 15:30 ΡΑΥΚΟΣ – ΔΙΑΣ

 ΚΥΡΙΑΚΗ 22/10/2017

ΓΗΠΕΔΟ ΕΓΟΗ ΩΡΑ 15:30 ΑΟΚ – ΠΟΡΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΡΤΙΑΣ ΩΡΑ 15:30 ΤΡΙΤΩΝΙΑ – ΔΩΡΙΕΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ ΩΡΑ 15:30 ΟΦΑ – ΑΣΗΜΙ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΩΡΑ 15:30 ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ – ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΓΕΡΓΕΡΗΣ ΩΡΑ 15:30 ΡΟΥΒΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 28/10/2017

ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΩΡΑ 15:00 ΠΟΡΟΣ – ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ
ΓΗΠΕΔΟ ΕΓΟΗ ΩΡΑ 15:00 ΕΓΟΗ – ΟΦΑ
ΓΗΠΕΔΟ ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 29/10/2017

ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΔΩΡΙΕΑΣ – ΑΣΗΜΙ
ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΔΙΑΣ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΓΑΛΙΑΣ ΩΡΑ 15:00 ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ – ΡΑΥΚΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΩΝ ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ – ΑΟΚ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΩΡΑ 15:00 ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ – ΡΟΥΒΑΣ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 ΣΑΒΒΑΤΟ 04/11/2017

ΓΗΠΕΔΟ ΕΓΟΗ ΩΡΑ 15:00 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΜΥΡΩΝΑ ΩΡΑ 15:00 ΡΑΥΚΟΣ – ΡΟΥΒΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ – ΔΩΡΙΕΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 05/11/2017

ΓΗΠΕΔΟ ΕΓΟΗ ΩΡΑ 15:00 ΑΟΚ – ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΩΡΑ 15:00 ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΗΜΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΑΣΗΜΙ – ΕΓΟΗ
ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΡΤΙΑΣ ΩΡΑ 15:00 ΤΡΙΤΩΝΙΑ – ΔΙΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΟΦΑ – ΠΟΡΟΣ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 11/11/2017

ΓΗΠΕΔΟ ΕΓΟΗ ΩΡΑ 15:00 ΑΟΚ – ΡΑΥΚΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΩΡΑ 15:00 ΠΟΡΟΣ – ΑΣΗΜΙ

ΚΥΡΙΑΚΗ 12/11/2017

ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΔΩΡΙΕΑΣ – ΕΓΟΗ
ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΔΙΑΣ – ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
ΓΗΠΕΔΟ ΓΑΛΙΑΣ ΩΡΑ 15:00 ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΩΝ ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ ΩΡΑ 15.00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ – ΟΦΑ
ΓΗΠΕΔΟ ΓΕΡΓΕΡΗΣ ΩΡΑ 15:00 ΡΟΥΒΑΣ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΩΡΑ 15:00 ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ – ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 ΣΑΒΒΑΤΟ 18/11/2017

ΓΗΠΕΔΟ ΕΓΟΗ ΩΡΑ 15:00 ΕΓΟΗ – ΠΟΡΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ – ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΩΡΑ 15:00 ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΡΑΥΚΟΣ

 ΚΥΡΙΑΚΗ 19/11/2017

ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΔΙΑΣ – ΔΩΡΙΕΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΗΜΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΑΣΗΜΙ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ
ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΡΤΙΑΣ ΩΡΑ 15:00 ΤΡΙΤΩΝΙΑ – ΡΟΥΒΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΟΦΑ – ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ ΕΓΟΗ ΩΡΑ 15:00 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΑΟΚ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 ΣΑΒΒΑΤΟ 25/11/2017

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΜΥΡΩΝΑ ΩΡΑ 15.00 ΡΑΥΚΟΣ – ΟΦΑ
ΓΗΠΕΔΟ ΕΓΟΗ ΩΡΑ 15.00 ΑΟΚ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 26/11/2017

ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΩΡΑ 15.00 ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ ΩΡΑ 15.00 ΔΩΡΙΕΑΣ – ΠΟΡΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΓΑΛΙΑΣ ΩΡΑ 15.00 ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ – ΔΙΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΩΝ ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ ΩΡΑ 15.00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ – ΕΓΟΗ
ΓΗΠΕΔΟ ΓΕΡΓΕΡΗΣ ΩΡΑ 15.00 ΡΟΥΒΑΣ – ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΩΡΑ 15.00 ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ – ΑΣΗΜΙ

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 ΣΑΒΒΑΤΟ 02/12/2017

ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΩΡΑ 15.00 ΠΟΡΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ
ΓΗΠΕΔΟ ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΩΡΑ 15.00 ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ – ΑΟΚ

ΚΥΡΙΑΚΗ 03/12/2017

ΓΗΠΕΔΟ ΓΑΛΙΑΣ ΩΡΑ 15.00 ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ – ΔΩΡΙΕΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΩΡΑ 15.00 ΔΙΑΣ – ΡΟΥΒΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΕΓΟΗ ΩΡΑ 15.00 ΕΓΟΗ – ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΗΜΙΟΥ ΩΡΑ 15.00 ΑΣΗΜΙ – ΡΑΥΚΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΡΤΙΑΣ ΩΡΑ 15.00 ΤΡΙΤΩΝΙΑ – ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ ΩΡΑ 15.00 ΟΦΑ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 ΣΑΒΒΑΤΟ 09/12/2017

ΓΗΠΕΔΟ ΕΓΟΗ ΩΡΑ 15.00 ΑΟΚ – ΔΙΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΜΥΡΩΝΑ ΩΡΑ 15.00 ΡΑΥΚΟΣ – ΕΓΟΗ
ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΩΡΑ 15.00 ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 10/12/2017

ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ ΩΡΑ 15.00 ΔΩΡΙΕΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ
ΓΗΠΕΔΟ ΓΕΡΓΕΡΗΣ ΩΡΑ 15.00 ΡΟΥΒΑΣ – ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΩΡΑ 15.00 ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ – ΠΟΡΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΕΓΟΗ ΩΡΑ 15.00 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΑΣΗΜΙ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ ΩΡΑ 15.00 ΟΦΑ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 ΣΑΒΒΑΤΟ 16/12/2017

ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΩΡΑ 15.00 ΠΟΡΟΣ – ΡΑΥΚΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΕΓΟΗ ΩΡΑ 15.00 ΕΓΟΗ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΩΡΑ 15.00 ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ – ΟΦΑ
ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΩΡΑ 15.00 ΔΙΑΣ – ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 17/12/2017

ΓΗΠΕΔΟ ΓΕΡΓΕΡΗΣ ΩΡΑ 15.00 ΡΟΥΒΑΣ – ΔΩΡΙΕΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΩΝ ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ ΩΡΑ 15.00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ – ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ ΓΑΛΙΑΣ ΩΡΑ 15.00 ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ – ΑΟΚ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΗΜΙΟΥ ΩΡΑ 15.00 ΑΣΗΜΙ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 ΚΥΡΙΑΚΗ 07/01/2018

ΓΗΠΕΔΟ ΕΓΟΗ ΩΡΑ 15.00 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΠΟΡΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΜΥΡΩΝΑ ΩΡΑ 15.00 ΡΑΥΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ
ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΩΡΑ 15.00 ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ ΩΡΑ 15.00 ΔΩΡΙΕΑΣ – ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ ΤΥΛΙΣΟΥ ΩΡΑ 15.00 ΑΟΚ – ΡΟΥΒΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ ΩΡΑ 15.00 ΟΦΑ – ΔΙΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΡΤΙΑΣ ΩΡΑ 15.00 ΤΡΙΤΩΝΙΑ – ΕΓΟΗ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΗΜΙΟΥ ΩΡΑ 15.00 ΑΣΗΜΙ – ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ



Κατηγορίες: Α2 ΕΠΣΗ,ΕΠΣΗ - ΕΠΟ