ΕΠΣΗ: Οι διαιτητές του σαββατοκύριακου (18-19/11)




Ορίστηκαν από την Επιτροπή Διαιτησίας της Ένωσης Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ηρακλείου, οι διαιτητές και οι βοηθοί, των αγώνων του σαββατοκύριακου 18 και 19 Νοεμβρίου. 

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι ορισμοί:

ΑΓΩΝΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β’ ΒΟΗΘΟΣ

Α1 ΕΠΣΗ – 9η αγωνιστική – 2017-18

Σάββατο 18 Νοεμβρίου 2017 – 15:00

ΑΛΜΥΡΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. ΑΛΜΥΡΟΥ ΒΑΣΑΚΗΣ Ε ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ Α ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ Ι
ΛΙΝΤΟ – ΜΙΝΩΙΚΗ ΠΟΑ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Δ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ Μ ΓΑΡΕΦΑΛΑΚΗΣ Κ Μ

Κυριακή 19 Νοεμβρίου 2017 – 15:00

ΡΩΜΑΝΟΣ – ΠΑΝΟΜ ΕΛΙΑΣ ΦΟΥΚΑΚΗΣ Γ ΑΔΑΜΑΚΗΣ Θ Ζ ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ Ι
ΦΑΙΣΤΟΣ – ΜΟΙΡΕΣ ΒΟΡΡΩΝ ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ Ι ΣΑΜΙΩΤΑΚΗΣ Ε ΚΑΟΥΡΑΣ Γ
ΖΑΡΟΣ – ΓΟΡΤΥΣ ΖΑΡΟΥ ΠΑΤΕΜΤΖΗΣ Γ ΚΟΥΡΑΚΗΣ Ι ΤΡΟΥΛΙΝΟΣ Κ
ΕΛΠΙΔΕΣ – ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΕΓΟΗ ΜΑΝΔΑΛΕΝΑΚΗΣ Ε ΚΩΣΤΑΣ Κ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Δ
ΤΥΛΙΣΟΣ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ ΤΥΛΙΣΟΥ ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗΣ Γ ΓΑΡΕΦΑΛΑΚΗΣ Ε ΤΟΥΡΛΟΥΚΑΚΗ Χ
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ ΑΕΚ ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ ΕΛΕΥΘΕΡΑΚΗΣ Σ ΠΕΡΤΣΕΛΑΚΗΣ Γ
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ – Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ ΚΡΑΣΑΓΑΚΗΣ Χ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Μ Μ ΦΑΝΟΥΡΑΚΗ Μ

Α2 ΕΠΣΗ – 9η αγωνιστική – 2017-18

Σάββατο 18 Νοεμβρίου 2017 – 15:00

ΠΟΡΟΣ – ΑΣΗΜΙ ΒΕΝΕΡΑΤΟΥ ΒΙΣΚΑΔΟΥΡΟΣ Μ ΚΑΡΑΤΖΑΣ Γ ΓΕΝΕΤΖΑΚΗΣ Ε
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΡΑΥΚΟΣ ΕΓΟΗ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ Φ ΛΕΟΝΤΑΡΑΚΗΣ Χ ΚΑΜΠΙΤΑΚΗΣ Κ

Κυριακή 19 Νοεμβρίου 2017 – 15:00

ΔΩΡΙΕΑΣ – Ε.Γ.Ο.Η ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗ Μ ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ Α ΜΕΡΚΟΥΛΙΔΗΣ Ν
ΔΙΑΣ – ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΦΕΡΕΤΖΑΚΗΣ Ν ΠΑΠΑΔΑΚΑΚΗΣ Γ ΘΕΜΕΛΗ Δ
ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ ΓΑΛΙΑΣ ΞΥΠΑΚΗΣ Γ ΔΡΑΚΟΥΛΑΚΗΣ Κ ΜΠΛΑΒΑΚΗΣ Ε
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ – Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ ΜΟΥΡΤΖΑΚΗΣ Ι ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Κ ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ Η
ΡΟΥΒΑΣ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΓΕΡΓΕΡΗΣ ΓΑΡΕΦΑΛΑΚΗΣ Κ Μ ΖΑΦΕΙΡΗΣ Α ΖΙΟΥΤΟΣ Κ
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ – ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΣΠΙΝΑΚΗΣ Ν ΜΑΤΣΑΣ Κ ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗ Ν

Β1 ΕΠΣΗ – 7η αγωνιστική – 2017-18

Σάββατο 18 Νοεμβρίου 2017 – 15:00

ΕΘΝΙΚΟΣ – ΧΑΡΑΥΓΗ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΖΑΦΕΙΡΗΣ Α ΓΑΡΕΦΑΛΑΚΗΣ Ε ΦΑΝΟΥΡΑΚΗ Μ
ΒΟΝΗ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ ΔΡΑΚΟΥΛΑΚΗΣ Κ ΘΕΜΕΛΗ Δ ΨΑΡΡΑΣ Κ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ ΜΑΣΤΟΡΙΔΗΣ Δ ΦΟΥΚΑΚΗΣ Γ ΒΛΑΧΑΚΗΣ Ε
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ – ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΦΕΡΕΤΖΑΚΗΣ Ν ΑΔΑΜΑΚΗΣ Θ Ζ ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ Η

Σάββατο 18 Νοεμβρίου 2017 – 17:30

ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΑ ΚΡΑΣΑΓΑΚΗΣ Χ ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΚΗΣ Γ ΒΙΣΚΑΔΟΥΡΟΣ Α

Κυριακή 19 Νοεμβρίου 2017 – 15:00

ΓΑΡΙΠΑ – ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΓΑΡΙΠΑΣ ΒΑΣΑΚΗΣ Ε ΒΙΣΚΑΔΟΥΡΟΣ Α ΣΙΓΑΝΟΥ Γ
ΜΟΧΟΣ – ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ ΜΟΧΟΥ ΠΑΠΑΔΟΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ Ε ΚΑΖΟΓΛΟΥ Χ ΨΑΡΡΑΣ Κ

Β2 ΕΠΣΗ – 7η αγωνιστική – 2017-18

Σάββατο 18 Νοεμβρίου 2017 – 15:00

ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ ΚΑΛΕΣΩΝ ΠΕΡΤΣΕΛΑΚΗΣ Γ ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ Ι ΑΔΑΜΑΚΗΣ Θ Α

Κυριακή 19 Νοεμβρίου 2017 – 10:30

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ – Ο.Φ.Η. 94 ΕΓΟΗ ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Κ ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ Α ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Ι

Κυριακή 19 Νοεμβρίου 2017 – 12:30

ΘΕΡΙΣΟΣ 1978 – ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 ΕΓΟΗ ΚΩΣΤΑΣ Κ ΜΑΝΔΑΛΕΝΑΚΗΣ Ε ΜΑΣΤΟΡΙΔΗΣ Δ

Κυριακή 19 Νοεμβρίου 2017 – 15:00

ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΑΣΙΤΕΣ ΑΛΜΥΡΟΥ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ Φ ΣΑΡΟΓΛΟΥ Ε ΣΤΑΥΡΑΚΗΣ Ι
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ – ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥΛΑΚΗΣ Ε ΜΟΧΙΑΝΑΚΗΣ Α ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗ Ε
ΔΑΜΑΣΤΑ – ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ ΔΑΜΑΣΤΑΣ ΚΑΡΑΤΖΑΣ Γ ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΚΗΣ Γ ΠΛΑΙΤΗΣ Γ

Ρεπό: ΡΟΚΑ

Γ ΕΠΣΗ – 6η αγωνιστική – 2017-18

Σάββατο 18 Νοεμβρίου 2017 – 15:00

ΚΑΠΕΤΑΝ ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΡΑΚΑΣ – ΧΕΙΜΑΡΟΣ ΠΟΜΠΙΑΣ ΣΤΑΥΡΑΚΗΣ Ι ΔΡΑΚΑΚΗΣ Α ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Μ Μ
ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ – ΚΟΥΝΑΒΟΙ ΜΟΙΡΩΝ ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗ Μ ΣΤΕΦΑ Α ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Ι

Κυριακή 19 Νοεμβρίου 2017 – 11:00

ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΣ ΗΡΑΚΛΕ – ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΠΕΡΤΣΕΛΑΚΗΣ Γ ΕΛΕΥΘΕΡΑΚΗΣ Σ ΓΕΝΕΤΖΑΚΗΣ Ε

Κυριακή 19 Νοεμβρίου 2017 – 11:30

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣΣΑΡΑΣ – Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΣΗΜΙΟΥ ΜΟΧΙΑΝΑΚΗΣ Α ΧΡΙΣΤΟΥΛΑΚΗΣ Ε ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗ Ε
ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥ – ΟΦΑΜ ΒΟΡΡΩΝ ΣΑΜΙΩΤΑΚΗΣ Ε ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ Ι ΚΑΟΥΡΑΣ Γ
ΔΑΦΝΕΣ – ΓΩΝΙΕΣ ΔΑΦΝΩΝ ΜΑΤΣΑΣ Κ ΣΠΙΝΑΚΗΣ Ν ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗ Ν

Κυριακή 19 Νοεμβρίου 2017 – 15:00

ΠΑΤΟΥΧΑΣ – ΙΝΙ ΒΙΑΝΝΟΥ ΧΝΑΡΑΚΗΣ Δ ΜΑΝΤΖΕ Ν ΜΠΕΚΙΡΑΚΗΣ Ι



Κατηγορίες: Α1 ΕΠΣH,Α2 ΕΠΣΗ,Β1 ΕΠΣΗ,Β2 EΠΣΗ,Γ ΕΠΣΗ,ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ