ΕΠΣΗ: Οι διαιτητές του σαββατοκύριακου (25-26/11)




Ορίστηκαν από την Επιτροπή διαιτησίας της ΕΠΣΗρακλείου οι διαιτητές και οι βοηθοί τους για τους αγώνες του σαββατοκύριακου 25 και 26 Νοεμβρίου. 

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι ορισμοί:

ΑΓΩΝΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α’ ΒΟΗΘΟΣ

Β’ ΒΟΗΘΟΣ

Α1 ΕΠΣΗ – 10η αγωνιστική – 2017-18

Σάββατο 25 Νοεμβρίου 2017 – 15:00

ΜΙΝΩΙΚΗ – ΤΥΛΙΣΟΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΚΡΑΣΑΓΑΚΗΣ Χ ΒΙΣΚΑΔΟΥΡΟΣ Μ ΔΡΑΚΟΥΛΑΚΗΣ Κ
ΛΙΝΤΟ – Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ ΠΟΑ ΠΑΤΕΜΤΖΗΣ Γ ΠΑΠΑΔΟΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ Ε ΜΟΧΙΑΝΑΚΗΣ Α

Κυριακή 26 Νοεμβρίου 2017 – 15:00

ΠΑΝΟΜ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. ΜΑΛΙΩΝ ΦΕΡΕΤΖΑΚΗΣ Ν ΤΡΟΥΛΙΝΟΣ Κ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Μ Μ
ΜΟΙΡΕΣ – ΡΩΜΑΝΟΣ ΜΟΙΡΩΝ ΒΑΣΑΚΗΣ Ε ΠΑΠΑΔΑΚΑΚΗΣ Γ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ Μ
ΓΟΡΤΥΣ – ΑΛΜΥΡΟΣ ΑΓ. ΔΕΚΑ ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Δ ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ Ι ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΚΗΣ Γ
ΓΙΟΥΧΤΑΣ – ΦΑΙΣΤΟΣ ΑΡΧΑΝΩΝ ΣΠΙΝΑΚΗΣ Ν ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Κ ΤΟΥΡΛΟΥΚΑΚΗ Χ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – ΖΑΡΟΣ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ Ι ΕΛΕΥΘΕΡΑΚΗΣ Σ ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ Η
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΡΑΨΑΝΟΥ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ Φ ΓΑΡΕΦΑΛΑΚΗΣ Ε ΜΕΡΚΟΥΛΙΔΗΣ Ν
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ – Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ ΚΡΟΥΣΩΝΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ Ε ΞΥΠΑΚΗΣ Γ ΚΑΟΥΡΑΣ Γ

Α2 ΕΠΣΗ – 10η αγωνιστική – 2017-18

Σάββατο 25 Νοεμβρίου 2017 – 15:00

Ε.Γ.Ο.Η – ΠΟΡΟΣ ΕΓΟΗ ΒΑΣΑΚΗΣ Ε ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Δ ΚΑΜΠΙΤΑΚΗΣ Κ
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ – ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗ Μ ΑΔΑΜΑΚΗΣ Θ Ζ ΒΛΑΧΑΚΗΣ Ε
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΡΑΥΚΟΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΓΑΡΕΦΑΛΑΚΗΣ Κ Μ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ Φ ΤΟΥΡΛΟΥΚΑΚΗ Χ

Κυριακή 26 Νοεμβρίου 2017 – 15:00

ΔΙΑΣ – ΔΩΡΙΕΑΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΚΩΣΤΑΣ Κ ΜΑΣΤΟΡΙΔΗΣ Δ ΚΑΖΟΓΛΟΥ Χ
ΑΣΗΜΙ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ ΑΣΗΜΙΟΥ ΜΑΝΔΑΛΕΝΑΚΗΣ Ε ΜΑΤΣΑΣ Κ ΖΑΦΕΙΡΗΣ Α
ΤΡΙΤΩΝΙΑ – ΡΟΥΒΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗΣ Γ ΠΕΡΤΣΕΛΑΚΗΣ Γ ΧΝΑΡΑΚΗΣ Δ
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ ΚΡΑΣΑΓΑΚΗΣ Χ ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ Ι ΒΙΣΚΑΔΟΥΡΟΣ Α
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΕΓΟΗ ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ ΦΑΝΟΥΡΑΚΗ Μ ΔΡΑΚΟΥΛΑΚΗΣ Κ

Β1 ΕΠΣΗ – 8η αγωνιστική – 2017-18

Σάββατο 25 Νοεμβρίου 2017 – 15:00

ΔΙΑΓΟΡΑΣ – ΜΟΧΟΣ ΑΝΩΠΟΛΗΣ ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ Α ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Μ Μ ΣΑΡΟΓΛΟΥ Ε
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ – ΒΟΝΗ ΕΛΠΙΔΩΝ ΧΡΙΣΤΟΥΛΑΚΗΣ Ε ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗ Ε

Κυριακή 26 Νοεμβρίου 2017 – 11:00

ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ ΠΟΑ ΞΥΠΑΚΗΣ Γ ΚΑΟΥΡΑΣ Γ ΣΑΡΟΓΛΟΥ Ε
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ – ΧΑΡΑΥΓΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Κ ΣΙΓΑΝΟΥ Γ ΤΟΥΡΛΟΥΚΑΚΗ Χ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ ΚΑΡΑΤΖΑΣ Γ ΚΩΣΤΑΣ Κ ΜΠΕΚΙΡΑΚΗΣ Ι

Κυριακή 26 Νοεμβρίου 2017 – 12:00

ΠΗΓΑΣΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣ ΠΕΡΤΣΕΛΑΚΗΣ Γ ΜΠΑΛΙΔΗΣ Α ΧΝΑΡΑΚΗΣ Δ

Κυριακή 26 Νοεμβρίου 2017 – 15:00

ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΓΑΡΙΠΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΖΙΟΥΤΟΣ Κ ΣΑΜΙΩΤΑΚΗΣ Ε ΣΤΑΥΡΑΚΗΣ Ι

Β2 ΕΠΣΗ – 8η αγωνιστική – 2017-18

Σάββατο 25 Νοεμβρίου 2017 – 15:00

ΑΣΙΤΕΣ – ΘΕΡΙΣΟΣ 1978 ΑΣΙΤΩΝ ΦΕΡΕΤΖΑΚΗΣ Ν ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΚΗΣ Γ ΑΔΑΜΑΚΗΣ Θ Α
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ ΚΑΛΕΣΩΝ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Δ ΘΕΜΕΛΗ Δ ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ Η

Κυριακή 26 Νοεμβρίου 2017 – 10:30

ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ ΕΓΟΗ ΕΛΕΥΘΕΡΑΚΗΣ Σ ΓΕΝΕΤΖΑΚΗΣ Ε ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Ι

Κυριακή 26 Νοεμβρίου 2017 – 15:00

ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 – ΡΟΚΑ ΑΣΠΙΣ – ΠΑΛΙΑΝΗΣ ΓΑΡΕΦΑΛΑΚΗΣ Κ Μ ΚΑΡΑΤΖΑΣ Γ ΠΛΑΙΤΗΣ Γ
ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ ΒΟΡΡΩΝ ΠΑΠΑΔΟΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ Ε ΧΡΙΣΤΟΥΛΑΚΗΣ Ε ΜΠΛΑΒΑΚΗΣ Ε
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ – ΔΑΜΑΣΤΑ ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ ΑΔΑΜΑΚΗΣ Θ Ζ ΜΠΑΛΙΔΗΣ Α ΘΕΜΕΛΗ Δ

Ρεπό: ΟΦΗ ’94

Γ ΕΠΣΗ – 7η αγωνιστική – 2017-18

Σάββατο 25 Νοεμβρίου 2017 – 15:00

ΓΩΝΙΕΣ – ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥ ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ ΣΤΑΥΡΑΚΗΣ Ι ΒΙΣΚΑΔΟΥΡΟΣ Α ΣΤΕΦΑ Α
ΧΕΙΜΑΡΟΣ – ΠΑΤΟΥΧΑΣ ΑΓ. ΔΕΚΑ ΠΕΡΤΣΕΛΑΚΗΣ Γ ΚΑΟΥΡΑΣ Γ ΦΑΝΟΥΡΑΚΗ Μ

Σάββατο 25 Νοεμβρίου 2017 – 17:30

Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΣ ΗΡΑΚΛΕ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ Ι ΔΡΑΚΑΚΗΣ Α ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Ι

Κυριακή 26 Νοεμβρίου 2017 – 11:00

ΙΝΙ – ΚΟΥΝΑΒΟΙ ΓΑΡΙΠΑΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ Α ΜΑΝΔΑΛΕΝΑΚΗΣ Ε ΜΑΤΣΑΣ Κ

Κυριακή 26 Νοεμβρίου 2017 – 12:00

ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. – ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΣΑΜΙΩΤΑΚΗΣ Ε ΖΙΟΥΤΟΣ Κ ΣΤΑΥΡΑΚΗΣ Ι

Κυριακή 26 Νοεμβρίου 2017 – 12:30

ΟΦΑΜ – ΚΑΠΕΤΑΝ ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΡΑΚΑΣ ΕΓΟΗ ΔΡΑΚΟΥΛΑΚΗΣ Κ ΜΑΤΖΕ Ν ΓΕΝΕΤΖΑΚΗΣ Ε

Κυριακή 26 Νοεμβρίου 2017 – 15:00

ΔΑΦΝΕΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣΣΑΡΑΣ ΔΑΦΝΩΝ ΜΟΧΙΑΝΑΚΗΣ Α ΑΔΑΜΑΚΗΣ Θ Α ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗ Ε

 




Κατηγορίες: Α1 ΕΠΣH,Α2 ΕΠΣΗ,Β1 ΕΠΣΗ,Β2 EΠΣΗ,Γ ΕΠΣΗ,ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ