Δεν έφτανε το γκολ του Γεωργαλή (video)

Απρόσμενο ήταν το αποτέλεσμα για την Μικτή Παίδων ΕΠΣΗ στη Σητεία, γνωρίζοντας χθες την ήττα με 2-1.

Ένα μπλακ-άουτ στις αρχές του β’ ημιχρόνου την έφερε πίσω στο σκορ με 2-0 και από εκεί και πέρα τα παιδιά του Αντώνη Φραγκάκη έτρεχαν και δεν έφταναν. Ο Γιώργος Γεωργαλής, που είχε μπει ως αλλαγή στο β’ ημίχρονο, έβαλε ένα όμορφο γκολ αλλά αυτό δεν έφτανε για να σωθεί έστω ο βαθμός. Το άγχος στα τελευταία λεπτά ήταν υπερβολικό και η ήττα ήρθε μοιραία. Πλέον η Μικτή Παίδων καλείται να εκμεταλλευτεί την έδρα και με δύο νίκες στα τελευταία ματς του ομίλου με Χανιά και Ρέθυμνο να πάρει το πρωτάθλημα Κρήτης…

Δείτε στο παρακάτω Video του Στέλιου Μανουσάκη τα στιγμιότυπα από το παιχνίδι των Παίδων στο γήπεδο Σητείας:

Κατηγορίες: VIDEO,ΕΠΣΗ - ΕΠΟ,ΜΙΚΤΕΣ